top of page

3

Завдання 3

«Писанка — це справжнє маленьке диво», — каже народна майстриня з Вінниці. Ця жінка –гордість нашої Вінниччини, відома писанкарка, член Національної спілки народного мистецтва. Вона ще працює у звичайній вінницькій школі викладачем образотворчого мистецтва. В цьому ж навчальному закладі веде гурток «Дивосвіт». А дозвілля присвячує пошуку та відтворенню зразків подільського писанкарського мистецтва.

Декілька років назад у  малій виставковій залі Вінницького обласного краєзнавчого музею відкрилась її виставка «Мудрість та краса подільської писанки». Виставка презентувала писанки Східного Поділля кінця ХІХ – початку ХХ ст. Вона випустила розмальовку про великодню писанку та книгу зі зразками писанок  Поділля.

Цю майстриню ми можемо зустріти у відео про великодній креатив  та як причепурили Вінницьку обладміністрацію (телеканал Віта, тривалість відео 2 хв. 51 сек.). На ньому вона розповідає про один із символів писанки.

1. Як звати цю талановиту писанкарку з Вінниччини? (1 бал)

2. Знайдіть картинки титульних сторінок її книг, фото автора та виконайте з них колаж у онлайн сервісі МyСollages.  Збережіть його у своєму комп’ютері, а потім розмістіть їх на віртуальній дошці Linoit. (3 бала). Інструкція по розміщенню інформації на дошці тут. Якщо не зможете розмістити колаж на онлайн-дошці, то перешліть його повідовленням у ФБ на ім’я Колосунова Тетяна. 

3. Про який символ у писанкарстві розповідає наша героїня на відео? (1 бал)

bottom of page