




Автор веб-квесту Колосунова Тетяна
вчитель трудового навчання Калинівської ЗОШ №2-гімназії

3
Завдання 3
«Писанка — це справжнє маленьке диво», — каже народна майстриня з Вінниці. Ця жінка –гордість нашої Вінниччини, відома писанкарка, член Національної спілки народного мистецтва. Вона ще працює у звичайній вінницькій школі викладачем образотворчого мистецтва. В цьому ж навчальному закладі веде гурток «Дивосвіт». А дозвілля присвячує пошуку та відтворенню зразків подільського писанкарського мистецтва.
Декілька років назад у малій виставковій залі Вінницького обласного краєзнавчого музею відкрилась її виставка «Мудрість та краса подільської писанки». Виставка презентувала писанки Східного Поділля кінця ХІХ – початку ХХ ст. Вона випустила розмальовку про великодню писанку та книгу зі зразками писанок Поділля.
Цю майстриню ми можемо зустріти у відео про великодній креатив та як причепурили Вінницьку обладміністрацію (телеканал Віта, тривалість відео 2 хв. 51 сек.). На ньому вона розповідає про один із символів писанки.
1. Як звати цю талановиту писанкарку з Вінниччини? (1 бал)
2. Знайдіть картинки титульних сторінок її книг, фото автора та виконайте з них колаж у онлайн сервісі МyСollages. Збережіть його у своєму комп’ютері, а потім розмістіть їх на віртуальній дошці Linoit. (3 бала). Інструкція по розміщенню інформації на дошці тут. Якщо не зможете розмістити колаж на онлайн-дошці, то перешліть його повідовленням у ФБ на ім’я Колосунова Тетяна.
3. Про який символ у писанкарстві розповідає наша героїня на відео? (1 бал)

