top of page

Що я знаю про писанку?

 1

2

 3

4

 5

6

7

Дівчата нашої школи-гімназії полюбляють створювати маленькі шедеври українського народного мистецтва на уроках трудового навчання. Деякі учениці є переможницями районного та обласного етапів конкурсу «Народні ремесла».

У дівчаток, які цьогоріч будуть приймати участь у конкурсі, під час написання зразків писанок виникло багато запитань, пов’язаних з історією та сучасністю писанок. Щоб відповісти на них, Маринка та Саша зібрали багато різної та цікавої інформації, але комп’ютерний вірус перемішав літери та речення у їхніх документах. Потрібно допомогти дівчаткам запустити антивірусну програму, бо до конкурсу залишилось дуже мало часу. Програма закодована паролем, який тільки ви, учениці 6 класів, можете здобути, виконавши завдання квесту.

Правила проходження квесту

Дорогі діти, вам потрібно буде пройти 7 етапів квесту (натискаючи на малюночки з номерами, ви зможете переходити до відповідного завдання).
В кінці кожного етапу ви маєте отримати кодове слово (обов’язково записуйте кожне слово на листочку чи в зошиті, щоб не забути). З цих слів ви складете фразу, яка буде паролем до антивірусної програми. Впишете її у форму, розміщену нижче, і натиснете кнопочку «Відправити». Лише тоді дівчата  отримають вашу відповідь.
У квесті переможуть 5 дітей, які першими виконають всі 7 завдань. 

Автор веб-квесту Колосунова Тетяна, вчитель трудового навчання Калинівської ЗОШ №2-гімназії

bottom of page